Multi Ch. Coffe Princess z Jasmínových hor

 

coffe profil

 

Pohlaví:  Fena

Barva:  Blue merle

Narozena:  6/3/2009

Chovná - BCCCZ 2010

DLK:  0/0

DKK:  0/0

OCD:  0/0

Luxace pately:  0/0

CEA, PRA, Glaukom - negativní 9/2009, 6/2010, 5/2013

DNA - CEA - negativní

TNS - negativní

CL - negativní

MDR1 - negativní

Spondyloza - negativní

BAER test - negativní

Skus nůžkový, chybí M3

 

 

 Výstavy

 

INTERŠAMPION C.I.E.

ŠAMPION KRÁSY C.I.B.

Grand šampion Bulharska

Šampion České Republiky       

Šampion Slovenska

Šampion Polska

Šampion Chorvatska

Šampion Kypru

Šampion Černé hory

Šampion Rumunska

Šampion Bulharska

Šampion Makedonie

Šampion Gruzie

Šampion Moldávie

Šampion Balkánu

 

 

 

 

Klubový šampionBCCCZ

Klubový šampion Bulharska

Klubový šampion Gruzie

Junior šampion Černé hory      

Junior šampion Gruzie

Junior šampion Moldávie

Cruft´s  kvalifikace 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior vítěz

Vítěz třídy mladých

Junior BOB

3 x CAJC

5 x Vítěz třídy

5 x Krajský vítěz

24 x CAC

1 x CACA

12 x res. CAC

8 x CACIB

6 x res. CACIB

3 x CWC

4 x BOB

BOG. 3

Národní vítěz Slovenska

Národní vítěz České Republiky

Vítěz Černého moře 2011

Afroditin vítěz Balkánu 2011

Afroditin vítěz Černého moře 2011

 

Zkoušky

pastevecká - ZVOP, HWT, IHT1

poslušnosti - ZZO, BH, ZOP

pracovní - ZPU1

stopařská - FPr1

Canisterapeutická - CT

 

 

O Coffe

Coffe je od štěňátka hodně aktivní.  Miluje jakýkoliv pohyb a je velmi temperamentní. Naprosto fascinující je pro ni agility. Překážky skáče s nadšením , rychle a s obrovským drivem.  Dokáže u nich sedět celý den jen  aby už mohla skákat.  V dogfrisbee je rychlá ,přesná a disk s radostí aportuje. Miluje i přetahování.  Na procházkách sama sprintuje a běh si vyloženě užívá.  Coffe je milá, ukázněná a vysoce inteligentní borderka.  Je to zkrátka  opravdová princezna.  Pejsky ke kamarádství si vybírá, a k těm je pak opravdu moc přátelská.  Je jemná a velmi pozorná.  Coffe dává otevřeně najevo svou náladu.  Je lehce poznat kdy jí něco nebaví a to se po té tváří jako ubožátko.   Při aktivitách je za to vysmátá   a veselá,  doslova nabitá energií.  Baví jí naprosto každá činnost …hlavně když se něco děje. Má ráda vodu a dokáže se sama zabavit.  Má velký apetit a miluje i zeleninu.  Mimo jiné její aktivity je výborná zahradnice a nenechá si ujít žádnou domácí práci…… prostě náš asistent.

 

coffe profil 2coffe profil 1coffe profil7 

 

Coffe je chovná fena. Navíc je testovaná  na dědičné onemocnění (CEA, CL, TNS, MDR1)  s výbornými výsledky.  Také co se týká pohybového aparátu jako jsou kyčelní (DKK), loketní (DLK), a ramenní (OCD)klouby, luxace pately  a vyšetření páteře (Spondylosa) je Coffe naprosto zdravá s výsledky - negativní.  Cofee chybí jeden malinký zadní zub M3. Toto jí však v ničem neomezuje a není to ani vada vyřazující z chovu či z výstav.  Coffe také netrpí  epilepsií  ani kožním onemocněním CDA ( Color Dilution Alopecia)  Dále má výborné výsledky vyšetření  očí na CEA, PRA a Glaukom.

 

Rodokmen Coffe

Coffe rodokmen se zkládá převážně z Anglických linií, také se v něm objevuje linie Finská a Česká. V rodokmenu najdeme mnoho úspěšných a nádherných psů  Interšampionů, Šampionů  i Šampionů práce.

Matka Angie z Jabloňovho dvora je milá aktivní Borderka. Angie má několik výstavních úspěchů (2 x CAJC, Vítěz Mladé Boleslavy,  Best Of Group 3). Babička Coffe Ch.Baby Te Pito Te Henua  je velmi úspěšná v Agility, běhalá v kategorii LA3.Také složila Canisterapeutickou zkoušku. Tatínek Ch.Ghent Bohemia Alké běhá agility v kategorii LA2. Oba mají zkoušku vloh v pasení ovcí.

Otec Multi.ch.Detania Victory (Gogo) byl importován z Anglie. Je to úžasný všestraný pes. Gogo je několika násobným šampionem a pyšní se mnoha krásnými výstavnímy výsledky.Také má mnoho pracovních zkoušek jako IPO1,IPO2, ZVV1,ZVV2, ZPU S, SchHA a mnoho dalších. Se svou paničkou se věnují také Flyballu kde mají mnoho úspěchů. Gogova matka Detania Florabelle Again pochází z velmi úspěšné chovatelské stanice v Anglii.  Tatínek Claygar Boot Scootin´Boogie At Accra  kromě krásného exteriéru a úspěchú na vystavách složil zkoušku vloh v pasení ovcí.

 


 
© Thiwahe. Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek
Tvorba stranek pro chovatele