Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/23627/thiwahe_com/www/libraries/src/Updater/Updater.php on line 284
Border kolie štenata - Thiwahe - FCI chovatelská stanice Border kolií

 

CHOVATELSKÁ STANICE BORDER COLLIÍ  THIWAHE

 

Chováme psy s láskou

 

Pro každého z nás je v životě důležité něco jiného. Někdo miluje majetek, další cestují, někteří žijí zaměstnáním a pro jiné jsou nejdůležitější přátelé........ Já měla už od malička spoustu přátel. Ti ze všech nejupřímnější byli ale vždy psi..... Pes nemá tolik špatných vlastností jako my lidé. Jeho život je jednoduchý a skromný. Pes nepotřebuje rychlá auta, velké domy nebo značkové oblečení. Malý klacek bohatě postačí. Psovi je jedno jestli jste bohatí, chudí, chytří, hloupí............ Dejte mu srdce a on vám dá své. O kolika lidech tohle můžete říct..... Kolik lidí dokáže, aby jste se cítili šťastní. Kolik lidí dokáže ,aby jste se cítili výjimeční.

 

thiwahe1

 

Od roku 2009 jsme členem klubu Border kolií .
Téhož roku byla založena i naše chovatelská stanice, která je registrována prostřednictvím ČMKU u FCI.

Cílem je, aby naši psi prožili báječný život plný aktivit, které nás společně baví a vytváří tak mezi námi to nejsilnější pouto. Žijeme po boku našich úžasných psů a pečujeme o ně s láskou  jsme THIWAHE.

čti  T I W A H E


 
© Thiwahe. Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek
Tvorba stranek pro chovatele