Zvířata i přírodu miluji od dětství. Vyrostla jsem v okrajové části města ,plné zelených parků ,polí a lesíků. Všechny volné dny jsem však trávila s rodiči v podhůří Jeseníků, kde stavěli dům k rekreaci.
Moje první zvíře, které jsme měli byla kočička. To mi byli 4 roky. Dalším zvířetem byl křečík ,rybičky a pes....náš milovaný kříženec Rony.

Psi si u mě v srdci získali první místo, vždy jsem je obdivovala stejně tak jako praotce vlka.
Náš malý handicapovaný psík mi nestačil a tak jsem venčila, cvičila a starala se o mnoho dalších psů, na které jejich pánečci neměli mnoho času. Dětství jsem trávila v přírodě, se psy. A zatím co si jiné děti hrály já běhala po cvičáku. Měla jsem možnost poznat různá plemena psů a mnohé jsem se od nich naučila.......

Každý pes, kterého si pořídíme se stává členem naší rodiny, nikdy bychom se našeho miláčka nezbavili. Své psy bezmezně miluji a jsem vděčná za každý den, který mohu strávit po jejich boku. Za každé ranní probuzení  studenými čumáky, za každé zavrtění ocasem, za každý úsměv který mi darují. Za podanou tlapku a vděčné olíznutí. A..... ten hřejivý pohled na dobrou noc.I když se to někdy zdá jako věčnost, co jsme spolu, nikdy nejsem připravená, že mě opustí. Každý pes byl a je jedinečný a každý má v mém srdci kus místa.

 

 thiwahe profil 1


 
© Thiwahe. Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek
Tvorba stranek pro chovatele